Konopná lékárna představuje nový e-shop

Konopná lékárna představuje nový e-shop

Vážení přátelé naší stránky Konopná lékárna na facebooku. Přesně před rokem jsme začali připravovat nové webové stránky pro Konopnou lékárnu. Byla to výzva, která má na svém konci lidem jednoduše pomáhat s informacemi o konopí a šířit jeho výborné reference při léčení moderních nemocí a společnosti. Budeme rádi, když budete navštěvovat blog o konopí a budete lidem sdílet zajímavosti z konopného světa. Osobně jsem díky svému projektu Konopné lékárny slyšel více než tisíckrát děkuji a právě to “děkuji” má pro mne největší cenu a zároveň je mi odměnou. Motivuje mě vytvářet pro konopí lepší zítřky, vidět lidi, jak se usmívají, mají se rádi a neobtěžují je změny zdravotního stavu. Právě změny
zdravotního stavu většinou přichází naprosto nečekaně a je třeba je okamžitě řešit. Ač to zní jako z pohádky, tak jsme blízko tomu, aby všichni začali opět pracovat společně, posunuli naše lidské možnosti na lepší cestu a vydali se po ní.

Děkuji všem, kteří jste nám věřili a jste s námi už skoro deset let. I proto jsme se rozhodli, že založíme v Konopné lékárně svou vlastní značku produktů Konopná lékárna, která zaručí, že obsah je námi kontrolovaný a výroba i samotné čištění extraktů podléhá nejvyšší kontrole a kvalitě.

Museli jsme u některých značek omezit produktovou nabídku, protože se u nich zhoršila kvalita. Děkujeme za pochopení.

Přeji Vám, aby Vás web bavil a vy se na něj vraceli s chutí se něco nového ze světa konopí dozvědět a nakupovat kvalitní produkty z konopí, které fungují.

TIP: Těšit se můžete na vánoční nabídku i na akce, které jste v České republice zvyklí
vnímat.

Mějte se rádi a usmějte se, udělejte to pro sebe a radujte se s námi, dnes je pro nás velký
den!

Prohlédněte si náš nový internetový obchod on-line 24 hodin denně.

www.konopne-lekarny.cz

Děkujeme.

Jiří Stabla
zakladatel značky Konopná lékárna

Facebook

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial