Konopný olej. Elixír, kterému snadno propadnete.

Konopný olej. Elixír, kterému snadno propadnete.

Pleťové, tělové a vlasové oleje jsou žádaným zbožím a v posledních letech velkým hitem. Zamilují si je slečny i ženy, bez ohledu na typ pleti, protože každému prokáží velkou laskavost. Dokonale hydratují, vyživují a regenerují. Díky konopnému oleji bude vaše pleť zdravá a projasněná a vaše tělo hebké na dotek.

Při pomyšlení na pleťový olej některým ženám vstávají vlasy hrůzou. V hlavách mnoha z nich je zakódováno, že olej je mastný, vytváří na pleti film, který ucpává póry a make-up na něm přece nemůže vůbec držet. Jenže to není pravda. Důležité je používat jen pár kapek, vybrat si ten správný pro daný typ pleti a nechat ho vsáknout.

Pleťové oleje strčí do kapsy mnohdy i hydratační krémy

Některé ženy mohou být konzervativní a nevymění svůj osvědčený krém za nic na světě. To je v pořádku a nikdo to nikomu nebude mít za zlé. Jenže co když je v nabídce něco lepšího, zázračnějšího? Něco, co by pleti mohlo udělat větší službu?
Pleťový olej skvěle hydratuje a dodává pleti život. Obsahuje velké množství živin a látek, jako jsou antioxidanty, mastné kyseliny a také vitamíny, které potřebujeme po celý rok. 
Mohlo by se zdát, že jsou určené pouze pro osoby se suchou pokožkou, ale nemusí se ho bát ani ti s mastnější a aknózní pletí.

I tělo je potřeba hýčkat

Tělo by mělo dostat stejnou péči jako obličej. Při každém sprchování nebo koupeli svou pokožku vysušujeme, proto je velmi podstatná následná péče a pořádná dávka hydratace.
Pokožka bez šupinek, hebká na dotek, zdravě lesklá a vyživená není výsadou pouze modelek. Jejich tajemství je nyní odhaleno. Používají oleje, a to pořád. Ve sprše, po ní, ráno i večer.

Zvýšená péče v zimě

Pokožku obličeje a těla je potřeba chránit za každého ročního období, speciálně v zimě, kdy trpí nejvíce. Přechody z tepla do zimy, vytápění a suchý vzduch dokážou citlivější jedince velmi potrápit. V tomto období je dobré o sebe pečovat hlavně večer, protože v noci tělo regeneruje a připravuje se na další den.

Kvalitním olejům propadlo mnoho žen po celém světě. Jakmile najdou ten, který jim sedne, nic už nebude jako dřív. Jednoduše si život bez něj nedokáží představit.

 

Autor: Andrea Mrkosová

Foto: Pixabay

Tělový a pleťový konopný olej Hempin 100 ml

Foto: Pixabay

Autor: Andrea Mrkosová

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial