Naše cesta

Když jsme zakládali značku Konopná lékárna, věděli jsme, že přijde doba, kdy lidé budou na konopí pohlížet s láskou. Náš začátek nebyl nejlehčí, protože konopí před několika lety nemělo tak dobré jméno, jako ho má dnes. Držel nás ale pocit, že svou práci děláme správně a lidé ji jednou ocení. Po různých zdravotních centrech nebo  domovech seniorů jsme předávali informace o konopí a předváděli konopné produtky, které si lidé s různými problémy mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Byla to práce, kterou jsme milovali. Za pár let už nás byla destítka nadšenců, která pomáhala nemocným na plný úvazek a začal se tvořit příběh. Když jsme otevřeli první lékárnu na zámku Konopiště, byl to úspěch, který sdílela celá země. Nikdo nemohl tušit, že se tím odstartuje obrovský zájem lidí otevřít si vlastní konopnou lékárnu třeba ve svém městě. Začali jsme tedy otevírat síť kamenných prodejen, protože se naše poselství šířilo rychlostí světla. Jsme vegani a líbí se nám chránit přírodu.

Proč konopí?

Protože nebylo dobou překonáno, bylo pouze nahrazeno a nyní se vrací

Poradenství

Můžeme Vám pomoci s výběrem správného produktu nebo máte nějaké otázky ohledně konopí? Ptejte se, jsme tady pro Vás.

Konopná lékárna

Vyzkoušejte si produkty na vlastní kůži přímo v naší Konopné lékárně. Věříme, že naleznete produkty i informace, které hledáte.

Internetový obchod

Těm, kteří nemají v okolí konopné lékárny jsme vytvořili internetový obchod, abyste si i Vy mohli dopřát ověřené produkty z Konopné lékárny.

Jsme Vaše Konopná lékárna

Budeme rádi, když oceníte naše služby. Stále se učíme a posouváme se vpřed. Milujte přírodu a usmívejte se na svět. Společně máme možnost budovat lepší zítřky a pomáhat lidem rozzářit úsměv. To je naše poslání.

#konopnalekarna

Sdílejte pravdu o konopí a mějte se rádi.

Konopná lékárna je registrovaná ochranná slovní a kombinovaná známka č.z 358799 a 339398. Konopná lékárna nenavádí k výrobě omamných a psychotropních látek a ani k jejich užívání. Je respektována a doporučována lékaři a odborníky v EU i ve světě. Zaručuje bezpečný nákup a poradenství v oblasti konopného odvětví. Nejznámější konopný obchod v ČR

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial